Cash 4 Less
פריטת צ'קים ללקוחות פרטיים ועסקיים
פריטה מיידית, אחוזים הכי נמוכים בשוק וללא הגבלת סכום
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
international legal shield llc
ייעוץ והגנה משפטית לעסקים ללא הגבלה במסלול חודשי $149
רישום חברות, רישיון עסקי, הכנת חוזים, טיפול מלא בצ'ארג'בקים ועוד
Yaffa Mizrahi - American dream
"חלום אמריקאי" מאת יפה מזרחי עכשיו ב- 25% הנחה
המתנה המושלמת עבורכם, לעובדים, ליום הולדת ולחגים, זמין באמזון
LSAS Attorneys
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בהבראה כלכלית, הסדרי חובות ומחיקת חובות
עובדים בשיתוף פעולה עם משרד עו"ד בישראל
Leah Rojsahi
מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מומחית בשיעורים מקוונים
זה מה שנשאר: או מדוע כדאי להשקיע באלבום חתונה
זיכרונות נמוגים ונעלמים עם הזמן ולמרות שאנו לא אוהבים להודות בכך, זו עובדת חיים. אך כשתדפדפו באלבום החתונה, סיפורו של היום המיוחד הזה יסופר שוב ושוב, באופן בלתי נשכח ובצורה המושלמת

אם אתם מתלבטים האם להשקיע באלבום חתונה, כדאי שתמשיכו לקרוא על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה בבוא הזמן. לאחר שהיום המיוחד מסתיים והאורחים נעלמים, העוגה נאכלה, שמלת הכלה מקומטת וחליפת החתן בניקוי יבש, כל מה שנותר מהאירוע, אותו מתכננים במשך חודשים רבים, הם הזיכרונות והאופן בו בוחרים לשמור אותם.רבים מוציאים אלפי דולרים על האירוע – החל בשמלת הכלה, דרך האוכל, המשקאות, העיצוב, הצילום וכלה במוסיקה ובחליפת החתן. אחרי כל ההשקעה הרבה, רק ראוי שיהיה ליום הגדול תיעוד ראוי שיישאר למשך שנים רבות.

האלבום יספר את סיפור החתונה באופן מושלם ויעלה זיכרונות ורגשות מאותו היום. נכון שלשמור את התמונות על התקן זיכרון נייד (USB) זו אפשרות נהדרת ואתם לא אמורים לוותר גם עליה. אך בסופו של דבר ההתקן מונח במגירה, נסתר ונשכח מהעולם. ברגע שמעוניינים להשתמש בו יש צורך במחשב על מנת להעלות את קובצי התמונות. כמו כן, אי אפשר לדעת מה יקרה אם ההתקן ילך לאיבוד. בהמשך לכך, חשוב להדפיס את הזיכרונות מיום החתונה, כשאין דרך טובה יותר לעשות זאת, מאשר אלבום חתונה אמנותי.

אלבום החתונה הוא כמו סיפור ובעת הדפדוף בו, חברים, בני משפחה וכל אחד אחר יכולים ליהנות מאירועי יום החתונה באופן מושלם. תמונות ממוסגרות יכולות להשלים את הזיכרונות. אך בכך הם מספקות הצצה ברגע מסוים. לעומת זאת, אלבום החתונה מסודר באופן שמציע תצוגה מלאה של היום, מתחילתו ועד סופו. באמצעות סידור התמונות, אפשר להרגיש את האופן בו היום התפתח, את מידת ההתרגשות עם כל רגע מיוחד.

מומלץ להדפיס אלבום באיכות גבוהה מאוד. זו לא בעיה אם בוחרים בצלם מקצועי. לצלמים יש גישה לספקים המציעים שירותי הדפסת אלבומי חתונה איכותיים. הדפסה, שמתבצעת בבית דפוס מקצועי ובשיתוף פעולה עם הצלם שנבחר לתעד את האירוע, תספק את התוצאה הטובה ביותר. כך הילדים והנכדים יוכלו להביט באלבום בבוא העת, כשהוא ישמש מעין קישור משפחתי-היסטורי אל הדורות הבאים.

אין ספק שמי שהשקיעו באלבום חתונה מעולם לא התאכזבו. רוב הזוגות מדווחים כי עבורם זו היתה דרך יפה לשמור את הזיכרונות שלהם. לעומת זאת, ישנם לא מעט זוגות שלא השקיעו באלבום חתונה והצטערו על כך.

YOU MIGHT ALSO LIKE